Jasełka 2017/2018

 

Jasełka 2017

 

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną w naszej szkole był bardzo uroczysty. Od samego rana uczniowie wraz z wychowawcami przygotowywali w klasach uroczyste wigilie. W przygotowaniach, szczególnie w młodszych klasach, pomagali rodzice. Potem wszyscy dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia oraz spożywali przygotowane potrawy. Następnie uczniowie wraz z nauczycielami udali si ę na salę gimnastyczną, gdzie klasa VI zaprezentowała przygotowane przedstawienie jasełkowe. W stajence pasterze i królowie jak co roku znaleźli świętą Rodzinę i przynieśli dary małemu jezusowi. Na Jasełkach był obecny ksiądz Marek Majchrzak. Przedstawienie zostało wzbogacone przez kolędy i pastorałki śpiewane przez szkolny chór, przygotowany przez panią Małgorzatę Ziaję. Obecna na przedstawieniu Pani Dyrektor Ewa Stelmach złożyłam wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzenia świąteczne i noworoczne.

Oprac. Marzena Przybyłka