Jasełka

21 grudnia 2018 r. w godzinach porannych w naszej szkole uczniowie wraz z nauczycielami obejrzeli Jasełka, czyli przedstawienie o narodzeniu Dzieciątka Jezus. W podniosłym nastroju, z uwagą obejrzeliśmy piękny spektakl. W postacie wcielili się uczniowie naszej szkoły, którzy bardzo dobrze odegrali swoje role, a towarzyszący im chór szkolny zachęcił do wspólnego kolędowania. Występujący pracowali pod kierunkiem P. M. Przybylki, P. M. Ziai, P. D. Grzesiak. Świąteczną dekorację Sali gimnastycznej przygotowała P. B. Będkowska.

Ze świętami Bożego Narodzenia związany był konkurs na najładniejsza klasową choinkę ogłoszony przez Samorząd Uczniowski. I miejsce zajęli uczniowie klasy II szkoły podstawowej, II miejsce przypadło w udziale uczniom klasy VIII, a trzecie uczniom klasy  IV a. Gratulujemy.

                                                                                                          Oprac. E. Stelmach

DSC06530

DSC06551