Dzień Rodziny i Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

 

Dzień Rodziny i pasowanie na przedszkolaka

 

Jak co roku przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. W tym dniu wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć   i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Puntem kulminacyjnym spotkania było Pasowanie na Przedszkolaka.Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności. Dzieci niecierpliwie oczekiwały na tę ważną dla nich chwilę. Uroczystości w grupie maluszków rozpoczęły się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego przez wiele tygodni uczyły się w przedszkolu. Był to dla nich ogromny, ale miły wysiłek.  Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów poprzez śpiew, taniec i recytację, którą zaprezentowały.
Na zakończenie Pani dyrektor Ewa Stelmach zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkie maluszki na przedszkolaka. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, znaczki, książki i rogi obfitości. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc.

Dorota Kubisa- Skalska