Wyjazd do Parku Wodnego

w Tarnowskich Górach

  Wyjazd do Parku Wodnegow Tarnowskich Górach

 

W dniu 23 października 2019r. uczniowie klas V - VIII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żelisławicach uczestniczyli w wyjeździe do parku wodnego w Tarnowskich Górach. Był to wyjazd sportowo-rekreacyjny dzięki któremu uczniowie mogli spędzić swój wolny czas na integrując się z innymi oraz poprawiając swoją sprawność fizyczną. Uczestnicy wyjazdu, zapoznani przez organizatora, opiekunów oraz ratownika o zasadach bezpieczeństwa podczas pobytu w Aquaparku, przez dwie godziny korzystali z atrakcji takich jak: basen z falą morską, zjeżdżalnie wodne, basen z rwącą rzeką oraz basen sportowy. Wyjazd okazał się bardzo udany. Uczniowie zmęczeni i zadowoleni do domów wrócili w godzinach wieczornych.

Poniedziałkowy wyjazd był pierwszym z planowanego cyklu comiesięcznych wyjazdów, organizowanych przez nauczyciela wychowania fizycznego – Pana Dariusza Guzego.

Oprac. Przemysław Merta, uczeń klasy VIII