Spotkanie

z Kicią Kocią- Dzień Kota w naszym Przedszkolu

 

 Kicia Kocia - przedszkole

 

Mała, psotna kotka, bohaterka serii książeczek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej, gościła w naszym PRZEDSZKOLU wraz z Panią bibliotekarką Justyną Madejską z okazji Dnia Kota.

Książeczki o Kici Koci są dedykowane dla dzieci od 2 do 6 lat (ale lubią je i starsi) i znajdują się na liście „10 wspaniałych” według kwartalnika RYMS oraz na ZŁOTEJ LIŚCIE książek polecanych przez Fundację Cała Polska Czyta Dzieciom. 

Spotkanie z ulubioną bohaterką było fascynującym wydarzeniem.. Dzieci przywitały się z Kicią Kocią, wysłuchały książeczek „Kicia Kocia mówi: dzień dobry” , Kicia Kocia w Przedszkolu oraz Kicia Kocia w Kosmosie. Chętnie pozowały do zdjęć z uroczym kotkiem. Uśmiechom, uściskom i uprzejmościom wobec Kici Koci nie było końca, a przedszkolakom ciężko było się z nią rozstać.

Dziękujemy za wspaniałą inicjatywę ze strony Pani Justyny .

Dorota Kubisa-Skalska