Ogólnopolski Konkurs Literacki

„Daj zwierzakom głos!”

Nowa Era zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w czwartej edycji OgólnopolskiegoKonkursu Literackiego „Daj zwierzakom głos!”.

 

Zadanie konkursowe polega na dopisaniu przez uczestnika kontynuacji do opowieści (w załączniku –Plakat) przygotowanej przez Organizatora. Praca konkursowa powinna zawierać tytuł i liczyć nie więcej niż 2800 znaków bez spacji (około 500 słów).

Jury będzie rozpatrywać prace w podziale wiekowym: klasy I–IV i klasy V–VIII.

Nagrody warte wysiłku. Główna nagroda w konkursie to debiut w prawdziwej książce. Opowiadania 30 laureatów zostaną profesjonalnie zredagowane i opublikowane w formie pięknie ilustrowanego tomu, który uzyska ogólnopolską dystrybucję i promocję.. A wszystkich – i laureatów, i czytelników – na pewno ucieszy fakt, że cały dochód ze sprzedaży pokonkursowej książki trafi do fundacji działającej na rzecz zwierząt.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 26 kwietnia 2020r. Należy wypełnić dostępny na stronie www.nowaera.pl/popiszsietalentem Formularz Zgłoszeniowy, w którym należy wkleić treść pracy konkursowej oraz załączyć scan podpisanej Zgody Opiekuna (Załącznik).

Szczegółowe informacje w Regulaminie (Załącznik).

Plakat

Zachęcamy do udziału!