UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE!

Informujemy, że od poniedziałku 25 maja 2020 r. uczniowie klasy ósmej mogą odbywać konsultacje z nauczycielami z poszczególnych przedmiotów nauczania ( plan konsultacji znajduje się poniżej). W przypadku chęci skorzystania przez uczniów z takich konsultacji prosimy rodziców/ prawnych opiekunów o wypełnienie deklaracji (znajduje się poniżej)   i przesłanie jej skanu na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Plan konsultacji

Informacja dla uczniów

Deklaracja-konsultacje z nauczycielami dla uczniów klasy ósmej