UWAGA UCZNIOWIE KLAS I-VIII I RODZICE

 

 

Informujemy, że od poniedziałku 22 czerwca 2020 r. do czwartku 25 czerwca 2020 r. uczniowie klas I-VIII mogą odbywać konsultacje z nauczycielami z poszczególnych przedmiotów nauczania ( plan konsultacji znajduje się poniżej). W przypadku chęci skorzystania przez uczniów z takich konsultacji prosimy rodziców/ prawnych opiekunów o wypełnienie deklaracji (znajduje się poniżej) i przesłanie jej skanu na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zobowiązujemy również rodziców do telefonicznego lub mailowego poinformowania szkoły o chęci skorzystania przez Państwa dzieci z konsultacji na dzień przed planowanymi konsultacjami ( tel. 326741750) -sekretariat czynny w godzinach od 7.00 do 15.00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

Plan konsultacji

 

Oświadczenie rodzica

 

Deklaracja