Spotkanie z policjantem

 

 ATT000

23 września, dla przedszkolaków z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Żelisławicach, zorganizowane zostało spotkanie z policjantem w ramach kampanii „Mamo! Tato! Tutaj jestem”. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom zagrożeń, jakie czyhają na najmłodszych w otoczeniu, a szczególnie w miejscach dużych skupisk ludzi. Rozmowa  z Panem policjantem miała również na celu przeciwdziałać i zapobiegać zagubieniom dzieci. Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się także, jak należy zachować się oraz do kogo należy zgłosić się o pomoc, gdyby kiedykolwiek zdarzyło się im zgubić.

             Spotkanie z policjantem wzbudziło wielkie zainteresowanie ze strony dzieci, które z uwagą słuchały Pana policjanta.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie. 

 

Magdalena Machura