Dzień Mamy i Taty

 

Droga mamo, drogi tatku mamy dla Was dziś po kwiatku.

Dla Was dzisiaj te występy, choć nam trema depcze pięty.

 

27 i 28 maja w naszym przedszkolu dzieci z grupy starszej i średniej świętowały wraz ze swoimi rodzicami Dzień Mamy i Taty.

Każda grupa na tę okoliczność przygotowała dla swych najbliższych część artystyczną. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły, składały życzenia oraz obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami. Rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje -  radość, wzruszenie i duma z pociech. Nie szczędzili  im oklasków, uścisków i buziaków. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie oraz za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Renata Hetmańczyk