UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MATKI I OJCA

W PRZEDSZKOLU  

 

    Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i  szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców, organizując Dzień Matki i Ojca.

     Z tej okazji pod kierunkiem swoich pań: Justyny, Renaty i Doroty,  przygotowały dla swoich rodziców program słowno-muzyczny. Były wierszyki i piosenki o mamie i tacie, ale również łzy wzruszenia rodziców. Nie obyło się także bez słodkiego poczęstunku.

 Jeszcze raz sto lat, sto lat, sto lat niech żyje mama. Sto lat, sto lat, sto lat niech żyje tata.

Niech żyją nam, niech żyją nam. W zdrowiu, szczęściu, pomyślności niechaj żyją nam. 


                      MAMO, TATO!

   Dla Was ten piękny kwiatek i uśmiech na dodatek.

 

Oprac. Dorota Kubisa- Skalska