RODZAJ SUKCESU

IMIĘ I NAZWISKIO UCZNIA, KLASA

IMIĘ I NAZWISKIO

NAUCZYCIELA

Bardzo dobry wynik                                      w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Adam Nowak, kl. II G

mgr Ilona Kurzak-Szewczyk

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Mikołaj Broncel, kl. I G

mgr Ilona Kurzak-Szewczyk

Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki  organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Katowicach

Zuzanna Farnicka, kl VI SP

mgr Alicja Nimirska

Tytuł laureata Powiatowego Konkursu   z Matematyki organizowanego przez JSNT

Zuzanna Farnicka kl. VI SP

mgr Alicja Nimirska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Zuzanna Farnicka kl. VI SP

mgr Alicja Nimirska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"

Maria Broncel, kl. V SP

mgr Alicja Nimirska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Małgorzata Broncel. Kl. III SP

mgr Ilona Ludwik

Laureat Ogólnopolskiego konkursu plastycznego realizowanego w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Roksana Mzyk. Kl. I G

mgr Agnieszka Sieradzka

III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH organizowanym przez CEO

Oliwia Świeboda, Kl. Ia

mgr Beata Sarnecka

Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH organizowanym przez CEO

Zuzanna Machura , Kl. Ia

Weronika Ożóg, Kl. Ia

Oliwia Nowak, Kl. Ia

Filip Kłósek, Kl. Ia

mgr Beata Sarnecka

Tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie ZUCH organizowanym przez CEO

Wiktoria Sarnik, kl. III SP

mgr Ilona Ludwik

Wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie plastycznym  LAS

Kacper Głąb, kl. I a SP

mgr Beata Sarnecka

III miejsce w Gminnym konkursie ortograficznym klas III

Wiktoria Sarnik, kl. III SP

mgr Ilona Ludwik

III miejsce w Gminnym konkursie matematycznym klas III

Małgorzata Broncel, kl. III SP

mgr Ilona Ludwik

III miejsce w V Gminnym konkursie literackim „Językowe potyczki                   z wierszami Rafała Witka”

Małgorzata Broncel, Anna Gocyła, Kl. III SP

mgr Ilona Ludwik

mgr Agnieszka Mostowska

Zakwalifikowanie się do II etapu XVI Powiatowego Konkursu z Matematyki dla uczniów gimnazjum organizowanego przez JSNT

Adam Nowak, kl. II G

mgr Ilona Kurzak-Szewczyk

III miejsce w Wojewódzkim Konkursie zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siewierz i Stowarzyszenie ART.-ECO PLUS oraz Stowarzyszenie Miasta                  i Gminy Siewierz

Wiktoria Baran, kl. II G

mgr Agnieszka Mostowska

II miejsce w konkursie na  prezentację multimedialną „Jerzy Majcherczyk - jeden ze 100 Najlepszych Wioślarzy XX wieku”

Wiktoria Baran, kl. II G

mgr Agnieszka Mostowska

I miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Jan Paweł II w naszej codzienności” organizowanym przez LO w Siewierzu

Natalia Bereza, kl. III G

mgr Małgorzata Ziaja

mgr Aleksandra Buła

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym  „MOJA ZIEMIA – CZYSTY ŚWIAT”

Natalia Bereza, kl. III G

mgr Katarzyna Bryła

Zakwalifikowanie się do II etapu XIV Powiatowego Konkursu z Biologii dla uczniów gimnazjum organizowanego przez JSNT

Magdalena Bijak, kl. II G

mgr Katarzyna Bryła

II miejsce w XXII Finale Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego

Martyna Woźniak, kl. II SP

mgr Małgorzata Szczotarska

II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Czyste niebo nad Siewierzem”

Oliwia Nieściruk, kl. II SP

mgr Małgorzata Szczotarska

I miejsce w rejonowym etapie XV Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dla Gimnazjum

Mikołaj Broncel, kl. II G

mgr Marzena Przybyłka

Wyróżnienie w Konkursie Literackim                       o Janie Pawle II zorganizowanym przez ZS nr 2 w Myszkowie im. Jana Pawła II

Magdalena Borówka, kl. V SP

mgr Marzena Przybyłka

II etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych

Zuzanna Farnicka, kl. VI

mgr Marzena Przybyłka

III miejsce w VI Przeglądzie Pieśni        i Poezji Religijnej –zorganizowanym przez ZS nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie we współpracy z Parafią św. Anny w Myszkowie.

Karina Sornik, kl. II SP

mgr Małgorzata Ziaja

III miejsce w VI Przeglądzie Pieśni             i Poezji Religijnej –zorganizowanym przez ZS nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Myszkowie we współpracy z Parafią św. Anny w Myszkowie.

Julia Machura, kl. VI SP

mgr Małgorzata Ziaja

Wyróżnienie w Regionalnym Konkursie piosenki Angielskiej – MOK Myszków

Martyna Woźniak, kl. II SP

mgr Anna Gnacik

Tytuł laureata w IX Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego           dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej organizowanym przez JSNT

Zuzanna Farnicka, kl. VI SP

mgr Anna Gnacik

Zakwalifikowanie się do II etapu IX Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej organizowanego przez JSNT

Magdalena Borówka, kl. VSP

mgr Anna Gnacik

II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Anglii „Let’s Discover England”

Zuzanna Farnicka, kl. VI SP

mgr Anna Gnacik

Wyróżnienie w XII Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Roksana Mzyk, kl. I G

mgr Anna Gnacik

mgr Małgorzata Ziaja

II miejsce w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Talentów dla szkół gimnazjalnych pod hasłem „Przełammy lody ze szkołą – Szkoła moich marzeń” – kategoria: Turniej wiedzy ogólnej

Magdalena Bijak, Wiktoria Baran, kl. II G, Klaudia Kieras, Mikołaj Broncel,

 kl. I G

mgr A. Skwara, mgr A. Gnacik, mgr B. Będkowska, mgr I. Kurzak-Szewczyk, mgr A. Mostowska, mgr K. Bryła, mgr J. Kalarus-Ostrouch, mgr I. Śmigas, mgr A. Buła, mgr P. Korusiewicz

I miejsce w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Talentów dla szkół gimnazjalnych pod hasłem „Przełammy lody ze szkołą – Szkoła moich marzeń” – kategoria: piosenka

Karina Sornik, kl. II G

mgr Małgorzata Ziaja

II miejsce w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Talentów dla szkół gimnazjalnych pod hasłem „Przełammy lody ze szkołą – Szkoła moich marzeń” – kategoria: praca literacka

Mikołaj Broncel, kl. I G

mgr Aleksandra Buła

Wyróżnienie w I Gminnym Turnieju Wiedzy i Talentów dla szkół gimnazjalnych pod hasłem „Przełammy lody ze szkołą – Szkoła moich marzeń” – kategoria: praca plastyczna

Magdalena Karcz, kl. I G

mgr Barbara Będkowska

I miejsce w konkursie historycznym „Kościół św. Barbary i św. Walentego w Siewierzu” zorganizowanym przez MGBP w Siewierzu

Adam Gnacik,

Marcel Haładus, kl. VI

mgr Barbara Będkowska

Wyróżnienie w konkursie literackim „Legenda o Kościele św. Barbary                      i św. Walentego” zorganizowanym przez MGBP w Siewierzu

Wiktoria Baran, kl. II G

mgr Barbara Będkowska

I miejsce w Powiatowym Powiatowego Konkursie z Historii i Języka Polskiego pt. „Mitologia – wierzenia starożytnych Greków” dla uczniów gimnazjum organizowanego przez JSNT

Mikołaj Broncel, kl. I G

mgr Dorota Grzesiak

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie związanym z osobą Henryka Sienkiewicza

Magdalena Bijak, kl. II G

mgr Małgorzata Miłoch

III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim „Wywiedzione ze słowa”

Karina Sornik, kl. II G

mgr Małgorzata Miłoch

II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Literackim                        „Nie zadowalajcie się miernotą” zorganizowanym przez Zespół Szkół          w Pińczycach

Marcel Haładus, kl. VI SP

mgr Małgorzata Miłoch

Wyróżnienie w VI Powiatowym Konkursie Literackim   „Nie zadowalajcie się miernotą” zorganizowanym przez Zespół Szkół  w Pińczycach

Magdalena Bijak, kl. II G

mgr Małgorzata Miłoch

II miejsce w Powiatowym Turnieju Szachowym

Wiktoria Dobrowolska,

Michalina Grzanka, kl. VI SP

mgr Elżbieta Rucińska

III miejsce w Rejonowym Turnieju Szachowym – ćwierćfinały woj. śląskiego

Wiktoria Dobrowolska,

Michalina Grzanka, kl. VI SP

mgr Elżbieta Rucińska

I miejsce w biegu organizowanym             w Siewierzu ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”

Nikola Pęczek, kl. VI

mgr Elżbieta Rucińska

III miejsce w biegu organizowanym             w Siewierzu ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”

Julita Knafel, kl. V

mgr Elżbieta Rucińska

II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt

Wiktoria Dobrowolska, Zuzanna Farnicka, Patrycja Poznańska, Julia Machura, Karolina Sierka, Nikola Pęczek, Martyna Gocyła,

 kl. VI

mgr Elżbieta Rucińska

II miejsce w Gminnym Turnieju Minisiatkówki Chłopców

Marcel Haładus, Adam Gnacik, Jakub Stawicki, Kamil Rudy, Przemysław Małota, Arkadiusz Szmal, Artur Jeziorski, kl. VI

mgr Elżbieta Rucińska

II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

Wiktoria Dobrowolska, Michalina Grzanka, kl. VI

Dominika Nuckowska, kl. V

mgr Elżbieta Rucińska

III miejsce w biegu organizowanym w Siewierzu ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”

Maciej Krawczyk, kl. III G

mgr Dariusz Guzy

II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Siatkowej

Kamila Woźniak, Kaja Kurzeja,            kl. III G, Wiktoria Baran, Karina Sornik, Milena Żyszkowska, Patrycja Gajczowska, Wiktoria Merta, kl. IIG, Zuzanna Szczepańczyk, Wiktoria Machura, Roksana Rajczyk, kl. IG

mgr Dariusz Guzy

II miejsce w Gminnych Zawodach            w Koszykówce

Kamila Woźniak, Kaja Kurzeja, kl. III G, Wiktoria Baran, Karina Sornik, Milena Żyszkowska, Patrycja Gajczowska, Wiktoria Merta, kl. II G, Zuzanna Szczepańczyk, Wiktoria Machura, Roksana Rajczyk, kl. IG

mgr Dariusz Guzy

II miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Siatkowej

Michał Struski, Dawid Kacperski, Paweł Machura, Kamil Syrek, Jakub Szczepańczyk, Bartosz Gawiński, Kordian Walo, Maciej Krawczyk, Kamil Kułach, kl. III G

mgr Dariusz Guzy

II miejsce w Gminnym Turnieju Szachowym

Wiktoria Dobrowolska, Michalina Grzanka, kl. VI

mgr Dariusz Guzy

II miejsce w Zawodach Strażackich

Dawid Kacperski, Paweł Machura, Kamil Syrek, Kordian Woalo, , Kamil Kułach, kl. III G

mgr Jolanta Machura