WIELKIE BRAWA DLA IGI I MARYSI !!!!!

 

 

Iga i Marysia

 

 

9 listopada odbył się V Międzygminny Konkurs Piosenki Patriotycznej. Głównym organizatorem przedsięwzięcia było Przedszkole Publiczne w Rogoźniku, a patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Bobrowniki. W konkursie uczestniczyły przedszkolaki z terenu gminy Bobrowniki oraz gmin sąsiednich Mierzęcic, Psar, Wojkowic, Siewierza, Koszęcina i Będzina. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki, które poradziły sobie wyśmienicie. W kategorii 5 - latków Iga Łukasik zaśpiewała piosenkę ”Serce w plecaku” i zdobyła III miejsce. W kategorii 6 – latków Marysia Jędrzejewska pokonała bardzo silną konkurencję i wyśpiewała piosenką ”Hej, hej ułani” II miejsce. Dziewczynki w nagrodę otrzymały upominki, dyplomy i prawdziwe puchary. Do konkursu przygotowały dzieci panie Renata Hetmańczyk i Dorota Kubisa – Skalska.

Życzymy dziewczynkom kolejnych sukcesów wokalnych.

 

 

 

Renata Hetmańczyk