Wizyta Św. Mikołaja


     14 grudnia 2016 roku, w naszym przedszkolu w grupie maluchów pojawił się długo oczekiwany gość - prawdziwy św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczek, potem donośne hou, hou, hou i pojawił się on - nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała radośnie Mikołaja. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków, którzy przygotowywali się do Jego wizyty bardzo starannie. Dzieci przepięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz odgadywały zagadki.

     Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Oprócz pełnego prezentów worka, św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu.
Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne.
   
Po spotkaniu rodzice wraz ze swoimi pociechami udali się na pyszny poczęstunek.Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Przygotowała: Patrycja Kot