Dzień Babci i Dziadka

w grupie 3,4 –latków

 

 DSC 0061

 

 

W dniu 10 lutego 2017 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście zasiedli w przygotowanej sali i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!Przygotowała
mgr Patrycja Kot