Szkolne eliminacje

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież zapobiega pożarom”

27 lutego 2017r. przeprowadzone zostały eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Celem konkursu jest popularyzowanie ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Konkurs w szczególności służy popularyzowaniu wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, techniką pożarniczą, poznawania tradycji, historii i organizacji ochrony przeciwpożarowej.

Miło nam poinformować, że do etapu miejsko – gminnego zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Magdalena Borówka

Patrycja Gajczowska

Wiktoria Machura

Krystian Las

Wiktoria Merta

Wiktoria Dobrowolska

Zuzanna Szczepańczyk

Dominik Rabsztyn

Nicola Pęczek

Wiktoria Baran

Gratulujemy i życzymy powodzenia 10 marca w Siewierzu.

mgr Jolanta Machura