PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

 

zdjęcie

 

25 października w grupie 3- 4-latków odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Niecodzienne stroje oraz dekoracja sali podkreślały doniosłość tego wydarzenia. Dzieci przebrane były za krasnoludki, gdyż taką nazwę przybrała grupa. W pierwszej części dzieciaki pięknie zaprezentowały program artystyczny nawiązujący do baśni o królewnie Śnieżce i krasnoludkach, dając tym samym dowód, jak wiele nauczyły się już w pierwszych dwóch miesiącach pobytu w naszym przedszkolu. Za swoje występy otrzymały gromkie brawa od dumnych i wzruszonych rodziców.Każdy krasnal obiecał, że będzie dobrym przedszkolakiem, a pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolakaza pomocą czarodziejskiego ołówka. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz słodką niespodziankę–rożek obfitości.Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców, którzy spisali się na medal, dając popis swoimi kulinarnymi wypiekami oraz wzorowym przygotowaniem uroczystości.

 

Renata Hetmańczyk