PhotoCollage 1676406465008

PhotoCollage 1676406580396

PhotoCollage 1676408042917

 

 

 

 

Samorząd Uczniowski podjął następujące działania w grudniu:

 

  • 6 grudnia z okazji mikołajek odbył się w naszej szkole „Szkolny dzień talentów” oraz spotkanie z Mikołajem.

 

Dziękujemy pani Beacie Pawełek za ufundowanie nagród rzeczowych.

 

  • 12 grudnia zakończyliśmy akcję "Pomagamy bezdomnym zwierzętom- dary dla schroniska".

 

Dziękujemy pani Edycie Czekajza zawiezienie zebranych darówdo Schroniska Dla Zwierząt w Zawierciu na ulicę Podmiejską 51 b.

 

  • 15 grudnia zorganizowaliśmy w szkole i przedszkolu Ogólnopolską Akcję Charytatywną na rzecz dzieci chorych onkologicznie organizowaną przez Fundację "Gdy liczy się czas". W tym dniu odbył się „Dzień Piżamy”. Uczniowie na rzecz solidarności z dziećmi, które w tym stroju spędzają na onkologii tygodnie również ubrali się w piżamy, szlafroki, przynieśli kapcie, ulubione maskotki lub poduszki.

Materiały o zdrowiu, które otrzymaliśmy od Fundacji "Gdy liczy się czas" wykorzystaliśmy na zajęciach w przedszkolu i w szkole .

 

 

Uzbieraliśmy 1480 złotych- DZIĘKUJEMY!!!

 

  • Jak co roku uruchomiliśmy Pocztę Świąteczną. Zachęcaliśmy do napisania życzeń na tradycyjnej papierowej karcie świątecznej   dla koleżanek i kolegów. Samorząd Szkolny również przygotował kartki dla wszystkich pracowników szkoły.  Przekazanie kartek odbyło się w trakcie wigilii klasowych.

 

 

 

 

 

Samorząd Uczniowski podjął następujące działania w listopadzie:

 

  • 1 listopada zapalenie zniczy na cmentarzu parafialnym w Żelisławicach oraz w Miejscach Pamięci Narodowej.
  • Udział w uroczystości11 listopada organizowanej w Siewierzu.

W programie: przemarsz uczestników spod remizy OSP na Rynku do kościoła pw. św. Macieja Ap., msza święta za Ojczyznę, uroczystości pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego, złożenie wiązanek kwiatów.

  • 23 listopada był w szkole dniem spotkania z iluzjonistą.   SU zorganizował dyskotekę andrzejkową oraz ciasteczka z dobrą wróżbą.   Klasa VIII a i VIII b przygotowały „gabinety” z wróżbami andrzejkowymi.

 

 

"Pomagamy bezdomnym zwierzętom - dary dla schroniska"To już kolejny rok kiedy uczniowie naszej szkoły chętnie pomagają. Tym razem wszystko co zebraliśmy zostało przekazane dla Schroniska Dla Zwierząt w Zawierciu, ul. Podmiejska 5b. Bardzo dziękujemy
pani Edycie Czekaj, która dostarczyła całą karmę na miejsce.

 

schronisko1

DZIEŃ PIŻAMY

ü     W grudniu wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej na rzecz dzieci chorych onkologicznie organizowanej przez Fundację "Gdy liczy się czas". W tym dniu uczniowie przyszli do szkoły ubrani w piżamy, szlafroki, przynieśli kapcie, ulubione maskotki i poduszki. Akcja ta miała na celu wsparcie dzieci, które w tym stroju przebywają na oddziale onkologii wiele tygodni. Materiały o zdrowiu, które otrzymaliśmy od fundacji wykorzystaliśmy na zajęciach w przedszkolu i w szkole .

Uzbieraliśmy 1480 złotych- DZIĘKUJEMY!!!

dzienpizamy