Przedstawienie wielkanocne

W ostatni dzień przed przerwą wielkanocną 29.03.2024 r. na sali gimnastycznej uczniowie klasy III zaprezentowali  przedstawienie wprowadzając wszystkich w nastrój Świąt Wielkanocnych.

Opowiadali o świątecznych tradycjach i zwyczajach. Chór szkolny wykonał kilka piosenek związanych wiosenną tematyką. Przed występami uczniowie w klasach wraz z wychowawcami przygotowywali i spożywali śniadanie wielkanocne. Po przedstawieniu i skończonych zajęciach klasy młodsze udały się do domu a klasy starsze kontynuowały lekcje zgodnie z planem. Przedstawienie przygotowały Panie: Małgorzata Szczotarska i Marzena Przybyłka a o oprawę muzyczną zadbał Pan Dawid Torbus. Dekoracje, które uświetniły przedstawienie przygotowała Pani Monika Paliga- Bańka.

Opracowała: Marzena Przybyłka

Małgorzata Szczotarska