Gala Nauczycielskich Oskarów 2024

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich pracownikach szkoły. 11 października 2024 roku w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie.

Cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii przygotowanej przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Ilony, Pani Elżbiety oraz Pana Dawida.

Szkolna Gala niemal niczym nie różniła się od tej z Hollywood. Był czerwony dywan, fanfary oraz wspaniali konferansjerzy: Marysia i Filip. Nie zabrakło też prawdziwych gwiazd, czyli wszystkich pracowników szkoły.

Laureaci otrzymali wyróżnienia w następujących kategoriach:

HONOROWY OSKAR,

MEGA DYSCYPLINA,

WYKŁADOWCA ROKU,

ŁOS ROKU,

HUMOR ROKU,

GORĄCY UŚMIECH,

BRATNIA DUSZA,

Z SERCEM NA DŁONI,

OAZA SPOKOJU,

NAJBARDZIEJ ZABIEGANY NAUCZYCIEL,

MASTER CHEF,

WIELBICIELKI PORZĄDKU,

ZŁOTA RĄCZKA,

KONESER CZASU WOLNEGO.

To była niezwykle emocjonująca Gala.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Mamy nadzieję, że wręczone nagrody zostały przyjęte z dużym poczuciem humoru.

Do wszystkich pracowników szkoły zostały skierowane słowa podziękowania za ich troskę i ofiarną pracę. Mamy świadomość, że „ Wykształcenie, to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”. Dziękujemy za przekazaną wiedzę, za cierpliwość i dobre słowo.

To był piękny dzień zarówno dla uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników naszej szkoły. Nie ma bowiem nic lepszego jak zostać docenionym za codzienną pracę. Dziękujemy.

Oprac. Ilona Śmigas,

Elżbieta Rucińska