Wyjazd do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach

15 października 2024r. o godzinie 13.00  uczniowie klas IV-VIII z naszej szkoły wyruszyli do Parku Wodnego  w Tarnowskich Górach. Już od samego rana panowała radosna atmosfera, a entuzjazm uczniów był widoczny na każdej lekcji. Po przyjeździe do aqua parku uczniowie z niecierpliwością ruszyli w kierunku wodnych atrakcji, które czekały na nich w tym nowoczesnym kompleksie.

Zjeżdżalnie, solanka i jacuzzi przyciągały dzieci jak magnes. Uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami po każdym przejeździe, a śmiech i radosne okrzyki wypełniały przestrzeń. Równocześnie basen z falami zapewniał różnorodność atrakcji dla wszystkich uczestników.

Nie tylko zabawa, ale także integracja była istotnym elementem tego wyjazdu. Wspólne pokonywanie zjeżdżalni, pływanie, gry w wodzie sprzyjały wzmacnianiu przyjaźni oraz umacnianiu istniejących relacji. Uczniowie uczyli się współpracy i odpowiedzialności za siebie nawzajem, co jest nieocenione w szkolnym środowisku.

Wyjazd do Parku Wodnego to również doskonała okazja do nauki. Uczestnicy mieli możliwość przypomnienia sobie zasad bezpieczeństwa w wodzie, co jest kluczowe dla ich ochrony. Woda, zabawa i edukacja połączone w tak przyjemny sposób sprawiły, że każdy wyniósł z tego dnia coś wartościowego.

Na koniec, wszyscy uczestnicy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach i wspomnieniami, które zostaną z nimi na długo. Wyjazd do  Parku Wodnego w Tarnowskich Górach pokazał, jak ważne są takie chwile pełne radości, współpracy i nauki. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka przygoda i że w przyszłości czekają nas kolejne wspaniałe wyjazdy!

Oprac. Dariusz Guzy

Aleksandra Buła