Aktualności

Spotkanie profilaktyczno-wychowawcze dla uczniów klas VI i VII z udziałem policjanta

Spotkanie profilaktyczno-wychowawcze dla uczniów klas VI i VII z udziałem policjanta

 

W dniu 5 kwietnia br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyło się spotkanie profilaktyczno-wychowawcze z najstarszymi klasami naszej szkoły z udziałem policjantki.

          Pani sierżant sztabowa Dagmara Mackiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie w bardzo profesjonalny i rzeczowy sposób przedstawiła naszym uczniom zagadnienia związane z problemem prawnych skutków przemocy rówieśniczej, z odpowiedzialnym korzystaniem z mediów społecznościowych i środków masowej komunikacji.  W czasie prowadzonej przez siebie pogadanki odnosiła się do konkretnych przykładów z prowadzonych przez siebie postępowań, odpowiadała na pytania uczniów.

 

Opracowała: Agnieszka Sieradzka – pedagog szkolna